Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, 122 m²,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín

Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín Praha, 122 m2,komerční prostor k pronájmu, kolaudován jako bar, vinárna, Březinova ulice, Karlín

Nabízíme k pronájmu komerční prostor, celkem 122 m2 (bez sklepa). Skládá se z přápravny, odbytové místnosti, 3 x WC pro veřejnost, sociální zařízení pro personál, šatna pro personál. Kuchyň není k dispozici. Je zde k dispozici sklep (40m²). Je zde klimatizace, vzduchotechnika. Majitelka si nepřeje Prostor není vhodný jako Nonstop !!! Je to nekuřácký prostor.

50.093847
14.456179
Březinova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
celková cena
Poplatky+ vodné,stočné + energie
ID nabídky65967
AdresaBřezinova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha122 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter