Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m²) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul.

Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul. Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (56 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, Vinohradská ul.

Luxusní, zrekonstruovaný, nezařízený byt 2+kk (48 m2) se nachází v 1. patře cihlového domu s výtahem, v ulici Vinohradská, nedaleko Jiřího z Poděbrad. Byt tvoří 2 neprůchozí pokoje, kompletně vybavená kuchyň (včetně plyn sporáka, velké lednice s mrazničkou, odsávání par) a koupelna so sprchovým koutem, a WC zvlášť. Součástí bytu je pračka. Designová podlaha, dlažba a plovoucí parkety. Bezpečnostní dveře, plynové topení. Dům se nachází klidné ulici, s veškerou občanskou vybaveností v okolí – náměstí Jiřího z Poděbrad, Flora. 10 minut do centra.

50.077103
14.451165
Vinohradská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
17 400 Kč
za měsíc
Poplatky+ 660/osoba + el. a plyn
ID nabídky65959
AdresaVinohradská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha48 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter