Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon

Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2), ulice Máchova, Vinohrady, balkon

Luxusní zařízený byt k pronájmu 2+kk (m2) s balkonem se nachází v … patře cihlové budovy v ulici Máchova, Praha 2, Vinohrady. V plně vybavené kuchyni je krom nádobí také varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice. V koupelně je sprchový kout. V bytě je také komora s pračkou. Byt je kompletně vybavený včetně nádobí, televizoru, satelitu, DVD přehrávače, pračky, žehličky a internetu. Občanská vybavenost – restaurace, kavárna, supermarket, obchody a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici tramvají nebo 5 minut na stanici metra Náměstí Míru, linka A.

50.072358
14.442236
Máchova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 Kč poplatky
ID nabídky65946
AdresaMáchova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter