Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m²), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou

Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m2), ulice Milotická, Zličín, garáž, terasa se zahrádkou

Moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (49m²) s terasou a zahradou se nachází v přízemí novostavby s výtahem v ulici Milotická, Praha 5, Zličín. V kuchyni je sklokeramická deska, trouba, myčka, lednice, mrazák. V koupelně je rohová vana, pračka. K bytu patří také sklep a garážové stání. Dobrá dopravní dostupnost – 5 minut na metro „B“ Zličín nebo na zastávku autobusů. Klidná lokalita s výbornou občanskou vybaveností – nákupní centrum Zličín pár minut od domu.

50.059420
14.284044
Milotická, Praha 5 - Zličín, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3500 Kč poplatky
ID nabídky65934
AdresaMilotická, Praha 5 - Zličín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha49 m²
Terasaano
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter