Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m²), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m2), ulice Podbělohorská, Smíchov, terasa, balkon, parkování

Krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (106m²) se nachází ve druhém patře luxusní Rezidence Podbělohorská, Praha 5, Smíchov. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, troubou, myčkou a malou lednicí. Z obývacího pokoje je vstup na balkon 6m², který je orientovaný na západ. V koupelně je vana, toaleta, bidet, další toaleta v oddělené místnosti. V bytě jsou dvě neprůchozí ložnice, ze kterých je přístup na prostornou terasu 16m². Dostatek úložného prostoru poskytuje komora s přípojkou na pračku a dva sklepy v domě. K bytu patří také dvě garážová stání v suterénu domu, jedno je na horním zakladači. Občanská vybavenost – školy, školky, volnočasový areál Ladronka, park Klamovka a mnoho dalších. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů a tramvají (2 stanice na stanici metra Anděl, linka B).

50.072691
14.381333
Podbělohorská, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 7000 Kč poplatky
ID nabídky65933
AdresaPodbělohorská, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha106 m²
Terasaano (16 m²)
Balkónano (6 m²)
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter