Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, nezařízené nebytové prostory 54m² k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov

Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 54m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov

Nabízíme nezařízené nebytové prostory s výlohou o celkové rozloze 54m² k pronájmu, v ulici Koněvova, Praha 3 – Žižkov. Prostory se nachází v přízemí cihlového domu a skládají se ze dvou místností a toalety. Vytápění etážové. Na podlaze je dlažba a PVC. K dispozici připojení UPC. Vhodné k využití např. jako nehtové studio, kadeřnictví. Výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost – 3min. chůzí k autobusové zastávce Ohrada a tramvajové zastávce Biskupcova. Možnost pronájmu dalších nebytových prostorů 69m² s vlastním vchodem, které se nachází hned vedle vchodu do domu. Bližší informace u makléře.

50.089415
14.464526
Koněvova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
celková cena
Poplatky+ 1000,- poplatky (elektřina a plyn se přepisují na nájemce)
ID nabídky65909
AdresaKoněvova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha54 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter