Tato nemovitost není dostupná

Byt 2+kk k prodeji, 85 m², vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny

Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny Byt 2+kk k prodeji, 85 m2, vhodný jako komerční prostory, Praha 1 - Nové Město, ulice U Půjčovny

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+kk a užitné ploše 85 m2, který se nachází v ulici U Půjčovny, Praha 1 – Nové Město. Tento byt v osobním vlastnictví je situován v přízemí cihlového domu a sestává ze dvou pokojů, kuchyňského koutu, předsíně a koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Byt je vhodný využít ke krátkodobému pronájmu či jako luxusní kancelář, reprezentativní kancelář nebo sídlo firmy. Při kompletní rekonstrukci (cca 2011) byly použity luxusní materiály – koupelna a toalety jsou vybaveny velmi moderní a luxusní sanitární keramikou, podlahové krytí interiéru tvoří kvalitní podlaha z mramoru, u dveří a oken je použité dřevo z masivu. Celý objekt je podlahově vytápěn. Byt je orientovaný do vnitrobloku. Parkování zajišťuje modrá zóna, možno parkovat ve dvoře. Ulice U Půjčovny je klidná, s minimálním provozem. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost kterou si jen dovedete představit – restaurace, obchody, bary, divadla, kina, atp. Dostupnost do všech částí města je rovněž vynikající a to i v noční hodinách. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléřku.

Kanalizace

kanalizace

Voda

dálkový vodovod
50.083921
14.430922
U půjčovny, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
10 900 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně realitních a právních služeb
ID nabídky65907
AdresaU půjčovny, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha85 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter