Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené nebytové prostory 69m² k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov

Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov Praha, nezařízené nebytové prostory 69m2 k pronájmu, ulice Koněvova, Praha 3 - Žižkov

Nabízíme k pronájmu pěkné nebytové prostory s výlohou o celkové rozloze 69m², které se nachází v přízemí cihlového domu s vlastním vchodem z ulice Koněvova, Praha 3 – Žižkov. Prostory se skládají z jedné průchozí a jedné neprůchozí místnosti, kuchyňským koutem a zvlášť toaletou. Vytápění je etážové. Na podlaze je dlažba a PVC. K dispozici je připojení UPC. Výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost – 3min. chůzí k autobusové zastávce Ohrada a tramvajové zastávce Biskupcova.

50.089415
14.464526
Koněvova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 500 služby, voda dle spotřeby + elektřina a plyn na nájemce
ID nabídky65906
AdresaKoněvova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha69 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter