Tato nemovitost není dostupná

Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů

Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů Praha, prostorný částěčně zařízený byt 3+1 k pronájmu, vhodný na spolubydlení, sklep, Dejvice, Jugoslávských partyzánů

Nabízíme k pronájmu hezký částečně zařízený byt (možno dovybavit) 3+1. Byt ideální pro spolubydlení (2 pokoje průchozí, 1 neprůchozí). Byt se nachází ve 3.patře pěkného cihlového domu s výtahem, v oblíbené lokalitě pražských Dejvic (nedaleko ČVUT, FTVS). Kuchyně vybavena plynovým sporákem (lednice, pračka možno po dohodě dovybavit). Koupelna s vanou, wc zvlášť. Dostatek úložného prostoru – komora, sklep. Na podlaze parkety, dlažba. Klidná lokalita, dostatek zeleně – park Lázaro Gárdenase. Dobrá dopravní dostupnost (1 min na tramvaj, 4 min na metro A). Kompletní občanská vybavenost.

50.103244
14.395514
Jugosl. partyz., Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 6500.-
ID nabídky65899
AdresaJugosl. partyz., Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha98,80 m²
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter