Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m²), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován

Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován Praha, zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, balkon, parkován

Zařízený byt k pronájmu 1+kk (32m²) s balkonem 2m² se nachází ve třetím patře novostavby s výtahem v ulici V Zeleném údolí, Praha 4, Kunratice. V kuchyni je lednice, varná deska. V koupelně je vana, toaleta, pračka. Možnost internetu a kabelové televize. Možnost pronájmu garážového stání za poplatek. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, poliklinika a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů, pár minut autobusem na stanici metra Kačerov, linka C. Dům se nachází jen pár kroků od Kunratického lesa, který je jednou z největších zalesněných ploch v Praze.

50.021059
14.466690
V Zeleném údolí, Praha 4 - Kunratice, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků
ID nabídky65852
AdresaV Zeleném údolí, Praha 4 - Kunratice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha32 m²
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter