Tato nemovitost není dostupná

Zavedený a vybavený hudební klub k pronájmu na Žižkově, Praha 3, Husitská ulice, 120 m

Zavedený a vybavený hudební klub k pronájmu na Žižkově, Praha 3, Husitská ulice, 120 m Zavedený a vybavený hudební klub k pronájmu na Žižkově, Praha 3, Husitská ulice, 120 m Zavedený a vybavený hudební klub k pronájmu na Žižkově, Praha 3, Husitská ulice, 120 m Zavedený a vybavený hudební klub k pronájmu na Žižkově, Praha 3, Husitská ulice, 120 m Zavedený a vybavený hudební klub k pronájmu na Žižkově, Praha 3, Husitská ulice, 120 m Zavedený a vybavený hudební klub k pronájmu na Žižkově, Praha 3, Husitská ulice, 120 m Zavedený a vybavený hudební klub k pronájmu na Žižkově, Praha 3, Husitská ulice, 120 m Zavedený a vybavený hudební klub k pronájmu na Žižkově, Praha 3, Husitská ulice, 120 m

Nabízíme zavedený a vybavený hudební club, který se nachází na Praze 3 na rohu ulic Prokopova a Husitská, nedaleko to v blízkosti metra Flora a Florenc. Nyní je provozován pouze Pá-So a na soukromé akce. Vzhledem k otvírací době od 21 hod. – 09 hod + je jediným hudebním podnikem na Praze 3 a blízkém okolí, který je po 5 hodině ranní otevřený. V okolí clubu je velké množství hotelů, jejichž návštěvníci často podnik navštěvují. Prostory hudebního clubu o výměře 120 m2 jsou velmi příjemné, a proto si jej oblíbili jeho návštěvníci. Prostory jsou dále vhodné pro soukromé a uzavřené párty (narozeniny, rozlučky se svobodou, firemní večírky atd.). V podniku se nachází cca 32 míst k sezení. Maximální kapacita clubu je 130 lidí, avšak optimální je 80–100 hostů. V podniku je taneční parket, bar, sezení, šatna a malá kancelář, sklad, pánské, dámské a personální WC (viz. Foto). Po dohodě s majitelem domu je možné přemístit šatnu do vstupní chodby a z dosavadní šatny vytvořit zázemí pro VIP klientelu. Provoz zajišťují 1–2 barmani, 1 šatnář / uklízečka. Dalším personálem jsou Djs a na větších akcích a ochranka. Celková investice do podniku byla 1.360.000,– Kč. V této částce je započtena kompletní rekonstrukce sklepních prostor, vybavení, kolaudace pro hudební produkci, hudební studie apod. V podniku je zavedený personál (šatnáři, barmani a externí promotéři), kteří mohou po prodeji pokračovat dále. Po prodeji, jsme schopni i nadále zajišťovat komunikaci s hygienou a stavebním úřadem. Podnik majitel přenechává kvůli časovému vytížení. Podniká totiž v zahraničí a nestíhá se clubu naplno věnovat.

50.086932
14.451859
Prokopova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ 5000 Kč (elektřina, voda, plyn, internet) + pronajatá hudební technika za 5.000,- Kč/měsíčně. Dále se v klubu platí + pojištění 11.000,- Kč/ročně + 11000 Kč pro OSA
ID nabídky65781
AdresaProkopova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha120 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter