Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m²

Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2 Praha, krásný plně zařízené ubytování/hotel k pronájmu v centru Prahy, Šrobárova, Vinohrady, garáž, 160 m2

Přenechání, k možnosti krátkodobého pronájmu, fungující ubytovací zařízení – hodinový hotel. Apartmán je o velikosti 6+kk, cca 160 m2 nacházející se v přízemí krásné rodinné vily na Praze 3 – Vinohrady. Komplex má vstupní recepci, dvě parkovací stání v garáži a již zaběhlou klientelu. Kuchyně zařízená sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou, mikrovlnou troubou a lednicí s mrazničkou. Byt má 3 koupelny + sprchový kout v obývacím pokoji. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Topení plynové. Dům se nachází v klidné lokalitě pražských Vinohrad. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti – obchody, restaurace, obchodní centrum Flora a jiné. Vynikající dopravní dostupnost – metro „A“ Flora 5 minut chůze.

50.075716
14.466883
Šrobárova, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina a plyn 7.000,- Kč + odstupné 450.000,- Kč
ID nabídky65765
AdresaŠrobárova, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha160 m²
Garážano
Výtahne
Zařízenoano
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter