Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m²

Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2 Praha, krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, V korytech, Záběhlice, parkování, 170 m2

Krásné částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu o celkové rozloze 170 m2 se nacházejí ve 2. patře cihlové budovy na Praze 10 – Záběhlice. Prostory se stávají z haly, 6 kanceláří, 2 skladů (25m²), společné kuchyňky a toalety. K dispozici telefonní linky O2. Topení ústřední. Na podlahách jsou pvc a dlažba. Bezpečnostní systém EPS napojený na PCO. Vynikající dopravní dostupnost – autobusová zastávka 3 minuty chůze. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti – obchod i restaurace.

50.055336
14.492080
V korytech, Praha 10 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
120 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ služby 50,-Kč/m2 + DPH
ID nabídky65749
AdresaV korytech, Praha 10 - Záběhlice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha170 m²
Výtahne
Zařízenoano/ne
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter