Tato nemovitost není dostupná

Dvougenerační dům k pronájmu 265m², ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada

Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada Dvougenerační dům k pronájmu 265m2, ulice U Starého mlýna, Uhříněves, po rekonstrukci, parkování, zahrada

Výjimečná nabídka dvougeneračního domu, ve kterém se právě dokončuje rekonstrukce. Dům se nachází v ulici U Starého mlýna, Praha 10, Uhříněves. Dům je ideální pro spojení podnikání a bydlení. První část domu je dispozičně 4+kk (135m²) a druhá část je 3+kk (130m²). Dům má společnou zahradu 300m². Každý dům má svoje parkovací stání pro jeden vůz. V obou domech je kuchyňská linka, která bude vybavena spotřebiči dle dohody. Topení je kombinované plynové v prvním domě a elektrické podlahové ve druhém. Občanská vybavenost – restaurace, pošta, lékárna, obchody a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů (17 minut na stanici metra Háje, linka C). Příjemná a klidná lokalita s dobrou dostupností do centra Prahy. V domě se dokončuje rekonstrukce, možné provedení drobných úprav a vybavení interiéru dle vlastních požadavků.

50.027869
14.601995
U starého mlýna, Praha 10 - Uhříněves, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 3000 Kč
ID nabídky65729
AdresaU starého mlýna, Praha 10 - Uhříněves
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha265 m²
Plocha pozemku399 m²
Zahradaano (300 m²)
Terasaano
Garážne
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter