Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m²

Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2 Praha, krásný obchodní prostor s výlohou k pronájmu, Nademlejnská, Hloubětín, parkovací stání, 198 m2

Krásný obchodních prostor s výlohou k pronájmu o celkové rozloze 198m² se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 9 – Hloubětín. Využití ideálně jako prodejna smíšeného zboží nebo bistro či lahůdky. Prostory mají samostatný vchod a skládají se z prodejní místnosti, privátní šatny, WC pro personál i pro hosty a sprchového koutu. Na podlahách je dlažba. Topení ústřední (plynové). K dispozici telefonní linky. Prostory jsou chráněny kamerovým systémem a podpultovým alarmem. Možnost parkování přímo před objektem včetně jednoho vyhrazeného parkovacího stání. Vybavení prostorů lze přenechat za stanovené odstupné. Vynikající dopravní dostupnost – tramvajová zastávka pouze 3 minuty chůze.Majitel si tam nepřeje večerku.

50.103267
14.528411
Nademlejnská, Praha 9, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + energie
ID nabídky65705
AdresaNademlejnská, Praha 9
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha198 m²
Výtahne
Zařízenoano/ne
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter