Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4

Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4 Nabízíme nezařízený obchodní prostor 381 metrů k pronájmu v nové budově na ulici Bartoškova, Nusle, Praha 4

Nabízíme zcela nový, nedokončený a nezařízený obchodní prostor s osmi výlohami do ulice, kolaudovaný jako prodejna a je vhodný např. pro obchodní prostory, showroom, ordinace, salón či jiné zařízení. Tato jednotka se nachází v nově zrekonstruované na ulici Bartoškova v Nuslích. Jedná se o dvoupatrový prostor. Vetší prostor je v přízemí a druhý nalezneme v podzemním patře této budovy. Není vhodný jako restaurace. Plocha je zde o celkové velikosti 381 m2, přičemž v přízemí se nabízí plocha 229 m a ve spodním patře je 136 metrů. Prostory jsou nevybavené, ale je zde rozvedena elektřina, topení. Zásobování je zajištěno ze suterénu objektu.Vzducho­technika, klimatizace či možnost normálního větrání okny. Jednotka je nedaleko autobusové zastávky Kloboučnická či tramvajové zastávky Horky, kde je velice dobrá dopravní dostupnost do centra města.

50.062986
14.449259
Bartoškova, Praha 4, Czech Republic
Cena
80 000 Kč
celková cena
PoplatkyPoplatky 45 Kč/ metr + elektřina, parkování možno v podzemních garážích za 2000 Kč / měsíc.
ID nabídky65695
AdresaBartoškova, Praha 4
Budovacihlová
Stavve výstavbě
Patropřízemí
Počet pater6
Užitná plocha381 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter