Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m²

Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2 Praha, krásná částečně zařízené kanceláře k pronájmu v historické budově, Michalská ulice, Staré Město, 21,4 m2

Krásná částečně zařízená kancelář k pronájmu o celkové rozloze 21,4 m2 se nachází ve 3. patře v nádherné historické budově v Michalské ulici, Praha 1 – Staré Město. Na podlahách je koberec. Na patře je společná kuchyňka i toaleta (3×). V budově je možnost pronájmu zasedací místnosti 46m² za poplatek. V budově je vstupní recepce. Celá budova je stylově zrekonstruována. Krásná historická lokalita centra Prahy s výbornou dostupností, nedaleko Václavské náměstí (metro A,B – Můstek, C – Muzeum) i Staroměstské náměstí (metro A – Staroměstská).

50.085210
14.420134
Michalská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
9 930 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně úklidu, služeb, energií
ID nabídky65674
AdresaMichalská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha21,40 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter