Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m², parkování

Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování Kancelářské nebytové prostory k pronájmu, Praha, Vinohrady, Záhřebská ulice, 172m2, parkování

Pronájem kancelářských nebytových prostor v ulici Záhřebská na Vinohradech. Prostory jsou v 1. patře cihlové budovy bez výtahu. Kuchyňská linka. Vedení PC sítě, telefon, WI-FI. Zabezpečeno alarmem. Možnost pronájmu parkovacích stání ve dvoře domu za poplatek. Topení plynové. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, obchody, služby, lékárna, pošta. Dopravní dostupnost – přímo na stanici tramvají nebo 5 minut na stanici metra Náměstí Míru, linka A.

50.073227
14.440025
Záhřebská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 500Kč/osoba služby + elektřina a plyn
ID nabídky65670
AdresaZáhřebská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha172 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter