Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m²

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy, ulice Bolzanova, Nové Město, 274m2

Krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu o celkové rozloze 274 m2 se nacházejí historické kancelářské budově přímo v centru Prahy 1 – Nové Město. Prostory mají samostatný vchod. Jsou po kompletní rekonstrukci, dále se budou dodělávat dle požadavků budoucího nájemníka. Stávají se ze 3 pater o velikosti 93,2m², 108,1m², 72,8m² a toalety. Kanceláře, ač jsou v centru, jsou díky umístění do vnitrobloku velice klidné a tiché. Kolaudace proběhne v září 2016. K dispozici jedno parkovací stání. V budově je recepce. Atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností – tramvajová stanice Hlavní nádraží přímo před budovou, metro „C“ Hlavní nádraží 2 minuty chůze.

50.086085
14.435759
Bolzanova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
96 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + DPH
ID nabídky65645
AdresaBolzanova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavpřed rekonstrukcí
Patropřízemí
Počet pater3
Užitná plocha274 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter