Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m²

Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2 Praha, krásný komerční prostor k pronájmu, nádherná historická budova v Michalské ulici, Staré Město, 121 m2

Krásné komerční prostory k pronájmu v nádherné historické budově v Michalské ulici, Praha 1 – Staré město. Jedná se o dvě místnosti s renesančními klenbami a žebry (43 m2 a 60 m2) a zázemí (kuchyňka 3,4 m2, WCmuži 3,9 m2, WC ženy 6,3 m2, předsíň 4,5 m2) celkem 121 m2 v přízemí. Prostor je ideální k využití jako výstavní síň, prodejní galerie, kavárna, vinárna atd. Možnost pronájmu zasedací místnosti 46m² za poplatek. Celá budova je stylově zrekonstruována a zároveň se svou polohou v jedné z nejkrásnějších částí města s výbornou dostupností je vhodná pro reprezentativní kanceláře. Václavské náměstí (metro A,B – Můstek, C – Muzeum) i Staroměstské náměstí (metro C – Staroměstská) jsou vzdáleny skutečně jen pár minut chůze. Přijďte se sami přesvědčit o vyjímečnosti této těchto prostorů.

50.085210
14.420134
Michalská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
71 636 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky65643
AdresaMichalská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha121 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter