Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí

Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí Praha, krásné kanceláře k pronájmu, 42m², Praha 2 - Nové Město, Fügnerovo náměstí

Krásné kancelářské prostory po kompletní rekonstrukci se nacházejí v 3. patře secesního domu na Praze 2 – Novém Městě, na Fügnerově náměstí. K dispozici jsou 2 kanceláře, kuchyňský kout s lednicí a mrazničkou, toaleta. Celková rozloha prostor je 42m². Topení plynové etážové. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Zavedeny veškeré sítě (PC, telefon). Budova s výtahem má recepci, 24 hodinovou ostrahu a je připojena k PCO. Zajímavá lokalita s vynikající dostupností centra Prahy.

50.072177
14.430209
Fügnerovo nám., Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 330,-Kč/osoba + ostraha 400,- Kč + energie
ID nabídky65603
AdresaFügnerovo nám., Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patro3. patro
Užitná plocha42 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter