Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m² a více

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Roztylská, Chodov, 70m2 a více

Krásné nezařízené kancelářské prostory o celkové rozloze 600m² se nachází v 7.a 8. patře panelové budovy s výtahem na Praze 4 – Chodov. Jednotlivé kanceláře mají velikost od 70m². Na patře jsou dvě samostatné toalety. K dispozici zasedací místnost pro celé patro. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Topení ústřední. V budově je recepce a ostraha. Možnost pronajmu parkovacího stání za měsíční poplatek. Klidná lokalita s vynikající dopravní dostupností – autobusová zastávka přímo před budovou.

50.021997
14.498634
Roztylská, Praha 4 - Chodov, Czech Republic
Cena
250 Kč
měsíčně za m²
Poplatkyprostory větší 70m2 cena 200,- Kč/m2 + služby 100,- Kč/m2 + parkování 1500,- Kč
ID nabídky65600
AdresaRoztylská, Praha 4 - Chodov
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Patro7. patro
Užitná plocha600 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter