Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m²

Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2 Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2 Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2 Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2 Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2 Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2 Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2 Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2 Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2 Praha, krásný plně zařízený kadeřnický salón k pronájmu, Schnirchova, Holešovice, sklep, 48m2

Krásný plně vybavený a zavedený kadeřnický salón k pronájmu po částečné rekonstrukci o celkové rozloze 48m² se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 7 – Holešovice. Je situován do vnitrobloku, kde je klidná zóna. K prostoru patří sklep a dvorek. Stává se z 2× kadeřnické obsluhy, 3× mycích mís a 4 sušáků. Dále se zde nachází kosmetický prostor (11m²), kuchyňka, čekárna, malá šatnička a WC. Kuchyňka s kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou a lednicí. Na podlahách jsou PVC a dlažba. Topení prostřednictvím WAW + karma. K dispozici UPC. Prostor je chráněný alarmem. Atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností – tramvajová zastávka „Veletržní palác“ 2 minuty chůze. Majitel nepožaduje odstupné.

50.101844
14.435529
Schnirchova, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3.000,- Kč
ID nabídky65598
AdresaSchnirchova, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha48 m²
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter