Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m²

Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2 Praha, krásná zařízená restaurace k pronájmu, náměstí Padlých, Nebušice, zahrádka, sklep, šatna, parkování, 200 m2

Krásná plně zařízená restaurace k pronájmu o celkové rozloze cca 200m² se zastřešenou zahrádkou (pro 24 míst), sklepem a šatnou se nachází v přízemí v cihlovém domě na Praze 6 – Nebušice. Restaurace má příjezd pro zásobování a parkování možné ve dvoře či před budovou. Velikostně je řešena jako 3+1 + malá kancelář. Kuchyně zařízená plynovým sporákem, elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí a nerezovými stoly. Koupelna se sprchovým koutem. Toalety samostatně – 2× dámské, 1× pánské a 1× pro personál. Topení plynové etážové a krb. Na podlahách je dlažba. K dispozici 2 televizory. Zřízena vzduchotechnika. Klidná lokalita se skvělou dopravní dostupností – stanice autobusu 2 minuty chůze.

50.111555
14.322368
nám. Padlých, Praha 6 - Nebušice, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina 11.000,- Kč + plyn 3.000,- Kč + voda 3.000,- Kč + odpad 3.600,- Kč za 1/2roku
ID nabídky65591
Adresanám. Padlých, Praha 6 - Nebušice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha200 m²
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter