Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m²

Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2 Praha, krásný obchod s výlohou k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 93 m2

Krásný obchod s výlohou k pronájmu o celkové rozloze 93m² se nachází v přízemí cihlového domu v atraktivní lokalitě Prahy 2 – Vinohrady. Vchod přímo z ulice Mánesova. Prostor se skládá z velké prodejní místnosti, kanceláře, přípravnou na studenou kuchyni, chladící místnosti na uskladnění čerstvých potravin a sociálního zázemí. Obchod je vybaven zabezpečovacím zařízením s napojením na PCO a venkovní sirénou, klimatizací a spotřebiči pro prodejnu. Internet dostupný od UPC a O2. Možnost posezení před obchodem. Po ulici nejezdí tramvaje. Parkování před obchodem. Prostor je vhodný a zřízený jako prodejna delikates všeho druhu. Vynikající dopravní dostupnost – cca 70m od metra „A“ Jiřího z Poděbrad.

50.078053
14.447481
Mánesova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky65577
AdresaMánesova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha93 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter