Tato nemovitost není dostupná

Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m², po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická

Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická Praha, nebytové/kancelářské prostory k pronájmu, 100m2, po dohodě lze částečně zrekonstruovat na přání, Radlická

Nabízíme nebytové prostory v přízemí cihlového domu na Praze 5, v ulici Radlická. Je to celkem cca 100m². Majitel je dle přání budoucího nájemce upraví podlahu a interiér. Vhodné jako kanceláře, prodejna, možno i jako kavárna. Přístup do vnitrobloku. Výloha do ulice, výhodná poloha na hlavní. Kompletní občanská vybavenost v okolí, skvělá dopravní dostupnost. Nedaleko metro B a tramvajová zastávka.

50.068113
14.401779
Radlická, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
32 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky
ID nabídky65550
AdresaRadlická, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha100 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter