Tato nemovitost není dostupná

Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m², lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul

Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul Praha,moderní nebytové prostory k pronájmu (kancelář/obchod/showroom), 160 m2, lukrativní adresa, Podolí, Jeremenkova ul

Nabízíme k pronájmu pěkné nebytové prostory, celkem 160m² se sociálním zázemím. Nejsou již zde kamenné stěny, které vidíte na fotografiích. Prostory jsou variabilní. Vhodné jako obchod, kancelář, showroom (velká výloha). Nachází se v přízemí novostavby v Podolí. Skvělá dopravní dostupnost a kompletní občanská vybavenost. K ceně nájmu se připočítává DPH.

50.043880
14.432519
Jeremenkova, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky
ID nabídky65549
AdresaJeremenkova, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha160 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter