Tato nemovitost není dostupná

Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m²), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep

Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep Praha, zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Talichova, Břevnov, terasa, sklep

Zrekonstruovaný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m²) s terasou se nachází v pátém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Talichova, Praha 6, Břevnov. Jedná se o terasovitý dům ve svahu. Byt je z jedné strany (s terasou) páté patro a z druhé první. V kuchyni je plynová varná deska, elektrická trouba, myčka, lednice a kávovar. V koupelně je sprchový kout, pračka. K bytu patří sklep. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, supermarket, kavárny a další. Dopravní dostupnost – přímo na stanici autobusů nebo 4 minuty na stanici tramvají.

50.088156
14.364755
Talichova, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
15 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3500 Kč služby za osobu, každá další 200 Kč + elektřina a plyn
ID nabídky65543
AdresaTalichova, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha71,50 m²
Terasaano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter