Tato nemovitost není dostupná

Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m², po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné

Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné Praha, hezké nebytové prostory k pronájmu, 65 m2, po rekonstrukci, možno garáž, Smíchov, Na Celné

Nabízíme nebytové prostory po rekonstrukci k pronájmu. nachází se v přízemí pěkného cihlového domu na Smíchově, v ulici Na Celné. po rekonstrukci. V domě je garáž, možno pronajmout za extra poplatek. K dispozici je také dvorek. Vchod z ulice i domem. Skvělá dopravní dostupnost.

50.071211
14.409367
Na Celné, Praha 5, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
celková cena
Poplatky+3000.- +elektřina
ID nabídky65537
AdresaNa Celné, Praha 5
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha65 m²
Garážano (2500 Kč/měsíc)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter