Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m²

Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Štítného, Žižkov, m2

zařízený byt 2kk v 2NP, na adrese Praha-Žižkov, ul. Štítného 202/35. 2 min. do tramvajové zastávky Lipanská, 5 minut do autobusové zastávky Tachovské náměstí. Výborná dostupnost do centra. Byt je kompletně vybaven. Kauce jeden nájem. Nájemný 16 000 Kč a elektrika cca. 1000 Kč. V ceně nájmu jsou voda, teplo, odpad, úklid společných prostorů, internet + TV. Možné přihlášeni k pobytu na základe nájemní smlouvy. Na základě přihlášeni možnost vybavit parkovací kartu pro Prahu 3 za poplatek na městském úřade (1 karta 700 Kč na 1 rok), taktéž je možný si pořídit parkovací místo v podzemní garáži v domě za 2 500 Kč měsíčně. Volné od 1.6.2016.

50.084367
14.428546
, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky65535
Adresa
Vlastnictvíosobní
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter