Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m²), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování

Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování Praha, moderní zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Štolcova, Modřany, balkon, sklep, parkování

Krásný zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m²) s balkonem se nachází ve druhém patře cihlové novostavby s výtahem v ulici Štolcova, Praha 4, Modřany. V kuchyni je lednice, mrazák, elektrická varná deska, myčka, mikrovlnná trouba. V koupelně je vana, pračka, toaleta. K bytu patří sklep a garážové stání v suterénu domu. Topení ústřední. Jedná se o příjemnou a klidnou lokalitu. V okolí je supermarket, restaurace. Dům se nachází na okraji rozlehlého lesa, který je ideální pro sport a relaxaci. Dopravní dostupnost – 5 minut na stanici autobusů.

49.991721
14.415933
Štolcova, Praha 4, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000 Kč poplatky
ID nabídky65523
AdresaŠtolcova, Praha 4
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha60 m²
Balkónano
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter