Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m²

Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2 Praha, luxusní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, ul. Revoluční, Nové Město, 250 m2

Jedinečné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu po rekonstrukci o celkové rozloze 250 m2 v historickém centru Prahy na Novém Městě. Prostory se nachází v 1. patře nově zrekonstruované budovy společně s výtahem, v ulici Revoluční na Náměstí Republiky. V prostorech se nachází 8 místností, které jsou připraveny pro vybavení a zařízená kuchyňka a 2× toaleta. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Topení ústřední. K dispozici internet, telefon, linky a pc sítě. Budová má společnou recepci a 24 hodinovou ostrahu. Velice pěkná a snadno dostupná lokalita přímo v centru Prahy.

50.089583
14.428254
Revoluční, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
76 000 Kč
za měsíc
Poplatky+15000
ID nabídky65455
AdresaRevoluční, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patro1. patro
Užitná plocha250 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter