Tato nemovitost není dostupná

Praha, jedinečné kancelářské prostory k pronájmu 17m², ulice Thunovská, Malá Strana, pod Pražským hradem

Praha, jedinečné kancelářské prostory k pronájmu 17m2, ulice Thunovská, Malá Strana, pod Pražským hradem Praha, jedinečné kancelářské prostory k pronájmu 17m2, ulice Thunovská, Malá Strana, pod Pražským hradem Praha, jedinečné kancelářské prostory k pronájmu 17m2, ulice Thunovská, Malá Strana, pod Pražským hradem Praha, jedinečné kancelářské prostory k pronájmu 17m2, ulice Thunovská, Malá Strana, pod Pražským hradem Praha, jedinečné kancelářské prostory k pronájmu 17m2, ulice Thunovská, Malá Strana, pod Pražským hradem Praha, jedinečné kancelářské prostory k pronájmu 17m2, ulice Thunovská, Malá Strana, pod Pražským hradem Praha, jedinečné kancelářské prostory k pronájmu 17m2, ulice Thunovská, Malá Strana, pod Pražským hradem

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 17m² se nachází ve druhém patře historické budovy bez výtahu v ulici Thunovská, Praha 1, Malá Strana. Jedná se o jednu místnost. K dispozici je také společná kuchyňka a toalety. Možnost pronájmu dalších místností na patře. Prostory se nachází v blízkosti Malostranského náměstí přímo pod Pražským hradem. Výborná dopravní dostupnost, tramvajová zastávka Malostranské náměstí je vzdálena 3 min pěšky, stanice metra Malostranská, linka A, je 5 min tramvají. Výborná občanská vybavenost – obchody, bary, restaurace, školy, galerie, muzea, divadla, kina. V okolí se nachází Kolovratský palác, Thunovský palác, Dům Smiřických, Valdštejnské zahrady a Karlův most je 10 min pěšky.

50.089282
14.403004
Thunovská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků
ID nabídky65442
AdresaThunovská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha17 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter