Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m², ulice Na Jarově, Žižkov

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov Praha, kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Na Jarově, Žižkov

Kancelářské prostory k pronájmu 84m² se nachází v prvním patře budovy v ulici Na Jarově, Praha 3, Žižkov. V budově je koupelnové studio, přes které je přístup do kanceláří. Jedná se o šest kanceláří. K dispozici také kuchyňka, sklad a dámské a pánské toalety na chodbě. Občanská vybavenost – restaurace, pošta, lékárna a další. Dopravní dostupnost – přímo na stanici autobusů nebo 5 minut na stanici tramvají. Možnost pronájmu jednotlivých místností.

50.087993
14.490653
Na Jarově, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + 900 Kč služby + energie
ID nabídky65426
AdresaNa Jarově, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha83,63 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter