Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m², ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Jaselská, Bubeneč, po rekonstrukci

Kancelářské prostory k pronájmu 55m² se nachází ve sníženém přízemí cihlové budovy v ulici Jaselská, Praha 6, Bubeneč. Jedná se o dvě neprůchozí místnosti, místnost s kuchyňskou linkou a lednicí a koupelnu s toaletou. Topení elektrické. Vchod samostatný z domu. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, kavárna, lékárny a další. Dopravní dostupnost – 4 minuty na stanici autobusů, tramvají a stanici metra Hradčanská, linka A.

50.098832
14.400474
Jaselská, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky65307
AdresaJaselská, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha55 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter