Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m², terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta

Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta Praha, moderní nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 33,1m2, terasa, sklep, možno garáž, Braník, Stará cesta

Nabízíme k pronájmu jedinečné bydlení v klidné lokalitě na pomezí Podolí a Braniku. Nezařízený byt 1+kk se nachází v malé uličce Stará cesta. Ta se mění v lesní cestu a pokračuje až k lesoparku Dobeška rozprostírajícím se na Branické skále. Jedná se o příjemně dispozičně řešený světlý byt s prostornou obývací místností a moderním kuchyňským koutem. Byt má vysoké stropy a veliká okna, dále velkou prostornou chodbu vhodnou pro umístění vestavěných skříní. Koupelna disponuje sprchovým koutem a wc. Předností bytu je terasa se zahradou orientovanou na jižní stranu. Bydlení v novostavbě na velmi žádaném místě. V okolí dostatek zeleně – Lesopark Dobeška, Branické skály, Cyklotrasy, In-line stezka podél Vltavy, Vyšehrad. Je příjemným místem pro pěší procházky, in-line bruslení na nedaleké trase nebo projížďky na kole po přilehlé cyklostezce. Kompletní občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, dětská hřiště, sportovní centra, poliklinika, příjemné restaurace a hospůdky. Kulturní vyžití – Divadlo Dobeška, Branické divadlo, Branický pivovar. Skvělá dopravní dostupnost – autobusová a tramvajová zastávka nedaleko. V centru města jste cca za 15 minut.

50.039684
14.411546
Stará cesta, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena
11 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 853 Kč + plyn, elektřina
ID nabídky65298
AdresaStará cesta, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha33,10 m²
Terasaano
Garážano (2400.-/ měsíc)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter