Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m², v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm

Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m2, v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m2, v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m2, v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m2, v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m2, v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m2, v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m2, v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m2, v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm Útulné kancelářské prostory k pronájmu, 33m2, v ulici Na Zlíchově, Praha 5, parkovací stání, sklad, alarm

Útulné kancelářské prostory k pronájmu 33m², se nachází ve 2. patře v krásném Hlubočepském zámečku v ulici Na Zlíchově, Praha 5, Hlubočepy. Jedná se o jednu velké místnosti spolu s kuchyňkou, skladem a toaletou. Možnost pronajmout o místnost + sklad 15,9m² navíc za vyšší cenu. V areálu objektu je možné parkovat bez omezení. V zahradní folklórní restauraci a sálu je možné uspořádat firemní večírky. Kanceláře jsou v těsné blízkosti MHD, 100m od zámečku stanice tramvaje a autobusu.

Vytápění

ústřední topení Plynové
50.042373
14.403699
Na Zlíchově, Praha 5 - Hlubočepy, Czech Republic
Cena
7 405 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3 490,- služby + 2 185,- energie
ID nabídky65233
AdresaNa Zlíchově, Praha 5 - Hlubočepy
Budovakamenná
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha33 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Barbora Pourová
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter