Praha, prostorné nezařízené skladové prostory k pronájmu, Petrohradská, Vršovice, 200 m²

Praha, prostorné nezařízené skladové prostory k pronájmu, Petrohradská, Vršovice, 200 m2 Praha, prostorné nezařízené skladové prostory k pronájmu, Petrohradská, Vršovice, 200 m2 Praha, prostorné nezařízené skladové prostory k pronájmu, Petrohradská, Vršovice, 200 m2 Praha, prostorné nezařízené skladové prostory k pronájmu, Petrohradská, Vršovice, 200 m2 Praha, prostorné nezařízené skladové prostory k pronájmu, Petrohradská, Vršovice, 200 m2 Praha, prostorné nezařízené skladové prostory k pronájmu, Petrohradská, Vršovice, 200 m2 Praha, prostorné nezařízené skladové prostory k pronájmu, Petrohradská, Vršovice, 200 m2

Prostorné nezařízené skladové prostory k pronájmu o celkové rozloze 200 m2 se nachází v přízemí cihlové budovy č.9 na Praze 10 – Vršovice. Na podlahách je beton. Možnost pronájmu parkovacích ploch pro osobní a nákladní auta. Klidná lokalita s vynikající dopravní dostupností – autobusová zastávka přímo u budovy. V okolí veškerá občanská vybavenost.

50.063995
14.451798
Petrohradská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
76 Kč
měsíčně za m²
Poplatkyslužby (nepřetržitá vrátnice, odvoz odpadu, úklid spol.prostor a vodné-stočné) 16,- Kč/m2/měsíc. V prostoru je osazen podružný elektroměr. Elektrická energie hradí se dle údajů tohoto přístroje.
ID nabídky65222
AdresaPetrohradská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha200 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter