Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m²

Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2 Praha, krásná zařízená ordinace k pronájmu v zubním centru, Křenova, Veleslavín, 15m2

Krásná nově zařízená ordinace o rozloze 15m² + poměrná část společných prostor o výměře 60m² se nachází ve 2. patře seletové budovy s výtahem v zubním centru na Praze 6 – Veleslavín. K dispozici je i stolek s pc a internet. Toaleta jak pro pacienty tak personál samostatně. Na patře je společná recepce, kuchyňka a šatna. Na podlahách je vinyl. Topení ústřední. Atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností, hned u metra „A“ Petřiny.

50.088829
14.344331
Křenova, Praha 6 - Veleslavín, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2.000,- Kč
ID nabídky65191
AdresaKřenova, Praha 6 - Veleslavín
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Patro2. patro
Užitná plocha15 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter