Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m²), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m2), ulice Wuchterlova, Dejvice, sklep

Částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (50m²) se nachází v prvním patře cihlové budovy s výtahem v ulici Wuchterlova, Praha 6, Dejvice. V pokoji je vestavěné patro na spaní. V kuchyni je varná deska, mikrovlnná trouba, myčka. V koupelně je vana, pračka, toaleta v oddělené místnosti. Dostatek úložného prostoru poskytuje komora v bytě a sklep v suterénu domu. Topení plynové. Možnost internetu a kabelové televize. Občanská vybavenost – pošta, lékárna, supermarket, restaurace, divadla a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů, tramvají a stanici metra Dejvická, linka A.

50.098442
14.397321
Wuchterlova, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000 Kč poplatky
ID nabídky65189
AdresaWuchterlova, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha50 m²
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter