Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený obchodní prostor/kavárna k pronájmu, po rekonstrukci, Kudrnova, Motol, 195 m²

Praha, krásný zařízený obchodní prostor/kavárna k pronájmu, po rekonstrukci, Kudrnova, Motol, 195 m2 Praha, krásný zařízený obchodní prostor/kavárna k pronájmu, po rekonstrukci, Kudrnova, Motol, 195 m2 Praha, krásný zařízený obchodní prostor/kavárna k pronájmu, po rekonstrukci, Kudrnova, Motol, 195 m2 Praha, krásný zařízený obchodní prostor/kavárna k pronájmu, po rekonstrukci, Kudrnova, Motol, 195 m2 Praha, krásný zařízený obchodní prostor/kavárna k pronájmu, po rekonstrukci, Kudrnova, Motol, 195 m2 Praha, krásný zařízený obchodní prostor/kavárna k pronájmu, po rekonstrukci, Kudrnova, Motol, 195 m2 Praha, krásný zařízený obchodní prostor/kavárna k pronájmu, po rekonstrukci, Kudrnova, Motol, 195 m2

Krásný zařízený obchodní prostor/ kavárna k pronájmu o celkové podlahové ploše cca 195 m² se nachází na Praze 5 – Motol. Prostor disponuje odbytovou částí s barem, prodejním pultem a chladícími cukrářskými vitrínami, vybaveným zázemím baru a přípravnou. Dále v prostoru najdete prostorné samostatné WC pro dámy a pány a WC pro handikepované. Součástí je dále několik skladovacích prostor v zadním traktu domu. Odbytová část kavárny má celkovou kapacitu 64 míst a vhodným uspořádáním lze kapacitu navýšit. V letních měsících lze před kavárnou zřídit venkovní posezení – zahrádku. Provoz je aktuálně veden jako nekuřácký. Gastro provoz je kolaudován jako Nonstop bar – herna s nonstop provozem. Nebytový prostor prošel před cca 1 rokem kompletní rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavu. V odbytové části je instalována výkonná klimatizace, otop je zabezpečen ÚT – dálkově. Zavedena je tel. linka O2 pro připojení internetu. Prostor je předáván kompletně vybavený a součástí vybavení je např. veškerý mobiliář, vybavení baru vč. mycího stroje na nádobí, pokladní systém, interiérová cukr. vitríny, chladící skříně, MW trouba, vybavení dětského koutku apod. Současný nájemce požaduje za přenechání fungujícího provozu a za celkové vybavení provozovny vč. interiéru odstupné. Kavárna má díky často organizovaným akcím vlastní stálou klientelu a díky svému umístění a kapacitě skýtá velký potenciál. Klidná lokalita s vynikající dopravní dostupností – autobusová zastávka 3 minuty chůze.

50.071369
14.347413
Kudrnova, Praha 5 - Motol, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie 4.000,- Kč + poplatky 4.000,- Kč
ID nabídky65187
AdresaKudrnova, Praha 5 - Motol
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha195 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter