Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Tančící dům, Nové Město, od 11 m²

Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Tančící dům, Nové Město, od 11 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Tančící dům, Nové Město, od 11 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Tančící dům, Nové Město, od 11 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Tančící dům, Nové Město, od 11 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Tančící dům, Nové Město, od 11 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Tančící dům, Nové Město, od 11 m2 Praha, atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu, Tančící dům, Nové Město, od 11 m2

Atraktivní částečně zařízené kancelářské prostory v Tančícím domě k pronájmu o rozloze od 11 m2 se nacházejí ve 4.,6, a 7. NP cihlového domu s výtahem na Praze 1 – Nové Město. Možnost variability prostoru dle potřeb nájemce. Kanceláře prvotřídního mezinárodního standardu. V každém patře je sociální zařízení a vybavená kuchyň v moderním interiéru. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Vytápění prostřednictvím ústředního topení, klimatizace. K dispozici dostatečné množství telefonních linek a ISDN. Budova je 24 hodin chráněna ostrahou. Recepce. Atraktivní lokalita centra Prahy s vynikající občanskou vybaveností – restaurace, obchody, banky, bankomaty a jiné. Vynikající dopravní dostupnost – hned u stanice metra Karlovo náměstí.

50.075451
14.414194
Jiráskovo nám., Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
850 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ služby 150Kč/m2 (425Kč/m2 je náběhová cena v prvních měsících)
ID nabídky65157
AdresaJiráskovo nám., Praha 2 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patro5. patro
Užitná plocha11 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter