Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Milíčova, Žižkov, 110 m²

Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Milíčova, Žižkov, 110 m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Milíčova, Žižkov, 110 m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Milíčova, Žižkov, 110 m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Milíčova, Žižkov, 110 m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Milíčova, Žižkov, 110 m2 Praha, krásná plně zařízená kavárna k pronájmu, Milíčova, Žižkov, 110 m2

Přenechání krásné zařízené kavárny k pronájmu o celkové rozloze 110 m2 se nachází v cihlové budově na Praze 3 – Žižkov. Prostor se stává z kavárny a toaleta. Dále se přenechává i vybavením (2 x lednička, mraznička, myčka, chladící cukrárenská vitrina, pult – 2 x , stoly dřevěné se židlemi pro 30–40 lidí k posezení, ledovač, mikrovlnná trouba, zapékač paniny, freshovač, shaker, nádobí a zásoby). V kavárně je taneční sál, který se pronajímá pro taneční aktivity. Pronájem je uzavřen s majitelem do roku 2018. Topení plynové. Za přenechání plně zavedeného prostoru včetně zařízení a vybavení je požadováno odstupné. Přenechání kavárny může být včetně společnosti, která má licenci k podnikání v kavárně a gastronomii a která je v pronájmu. Atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností – stanice MHD 2 minuty chůze.

50.086459
14.452053
Milíčova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 10.000,- Kč
ID nabídky65144
AdresaMilíčova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha110 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter