Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m²

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu, K Žižkovu, Vysočany, parkování, 185 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu o celkové rozloze 185 m2 se nachází v 1. patře cihlového domu na Praze 9 – Vysočany. Prostor se stává z velké místnosti a zázemí s toaletou. Na podlahách jsou plovoucí podlahy, koberec a dlažba. Topení ústřední. Vchod samostatný. Prostor je chráněn alarmem. K dispozici počítačové sítě, internet a telefonní linky. Klidná lokalita s dobrou občanskou vybaveností i dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, obchodní centrum Harfa. Stanice autobusu hned před objektem.

50.099549
14.495103
K Žižkovu, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky65098
AdresaK Žižkovu, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha185 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter