Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m² po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice

Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu 108m2 po rekonstrukci, ul. Dejvická, Dejvice

Nabízíme Vám kancelářské prostory o celkové rozloze 108 m2, které se nachází ve 2.patře v krásné administrativní budově v Praze 6 – Dejvicích. Celá budova i veškeré kancelářské prostory prošli rekonstrukcí. Prostory se skládají ze čtyř neprůchozích místností, v jedné z nic je kuchyňka, koupelny, toalet, komory. Dobrá dopravní dostupnost po celé Praze. Prostory jsou 3 minuty chůzí od stanice metra Dejvická, linka A. V okolí je spousta restaurací, kaváren, bankomatů, parků a pošta. Možnost pronájmu garážových stání a nebo venkovních parkovacích stání za poplatek. Pro veškeré informace ohledně prostorů nás neváhejte kontaktovat.

50.098168
14.399944
Dejvická, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
240 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ DPH + 2800 Kč služby + elektřina
ID nabídky65089
AdresaDejvická, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha107,60 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter