Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m², ulice Milady Horákové, Hradčany

Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany Praha, krásná zařízená prodejna k pronájmu 28m2, ulice Milady Horákové, Hradčany

Přenechání prodejny k pronájmu o celkové rozloze 28m² v pasáži na ulici Milady Horákové na Praze 6 – Hradčany. Na podlahách je dlažba. Majitel požaduje odstupné za zboží a vybavení prodejny ve výši dvě stě padesát tisíc korun. Atraktivní lokalita centra Prahy s vynikající dopravní dostupností – metro „A“ Hradčanská 3 minuty chůze.

50.099442
14.429075
Milady Horákové, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1.000,- Kč + energie + odstupné 250.000,- Kč
ID nabídky65074
AdresaMilady Horákové, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha28 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter