Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m²

Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2 Praha, krásná zařízená mateřská školka k pronájmu, po rekonstrukci, Na Bendovce, Bohnice, terasa, zahrada, sklep, 155m2

Krásná plně fungující zařízená mateřská školka k pronájmu po rekonstrukci (rok 2000) o celkové rozloze 155 m2 s terasou, prostornou zahradou a sklepem se nachází v rodinném domě na Praze 8 – Bohnice. Skládá se v přízemí z haly s šatnou, kuchyně s velkým pokojem a toalety. V 1. patře jsou dva prostorné pokoje a koupelna. Dále je zde k dispozici nezařízená půda. Kuchyně zařízená sklokeramickou varnou deskou, myčkou, mikrovlnou troubou a lednicí s mrazničkou. Koupelna s vanou, toaletou a pračkou. Další toaleta samostatně. K dispozici satelit a připojení k O2. Na podlahách jsou plovoucí podlahy, koberce a dlažba. Topení elektrickým kotlem. Možnost parkování před domem. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v okolí – restaurace, obchody, supermarket Albert a jiné. Skvělá dopravní dostupnost – stanice autobusu 2 minuty chůze. Přenechání za odstupné.

50.132319
14.411920
Na Bendovce, Praha 8 - Bohnice, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1.000,- Kč/měsíc + energie 6.940,- Kč/měsíc + popelnice 1.600,- Kč/rok + odstupné
ID nabídky65068
AdresaNa Bendovce, Praha 8 - Bohnice
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha155 m²
Zahradaano (450 m²)
Terasaano (45 m²)
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter