Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m²

Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2 Praha, krásný zařízený kosmetický salon k pronájmu, Mezibranská, Nové Město, 25 m2

Krásný zařízený kosmetický salon o celkové rozloze 25 m2 se nachází v přízemí cihlového lékařského domu na Praze 1 – Nové Město. Salon má jak privátní tak veřejné toalety. Sprchový kout. Vstup je společný přes recepci v domě. V ceně je každodenní úklid. Parkování možno na ulici. Atraktivní lokalita centra Prahy s vynikající dopravní dostupností – stanice metra C/A Muzeum 2 minuty chůze.

50.079113
14.429519
Mezibranská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ odstupné 165.000,- Kč
ID nabídky65062
AdresaMezibranská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha25 m²
Zařízenoano
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter