Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m²) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon

Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m2) + pracovna, ulice Nad Šárkou, Dejvice, balkon

Nezařízený byt k pronájmu 2+kk (66m²) s balkonem a s malou pracovnou se nachází ve druhém patře cihlové vily v ulici Nad Šárkou, Praha 6, Dejvice. Dům se nachází ve vyhledávané vilové čtvrti Hanspaulka. V kuchyni je lednice, sporák. V koupelně je vana, pračka, toaleta v oddělené místnosti. Topení plynové. Je zde satelit, možno internet. Občanská vybavenost – restaurace, kavárny, supermarket a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici autobusů. Dům se nachází přímo u Šáreckého parku, který je ideální pro relaxaci a sportovní vyžití.

50.107214
14.373043
Nad Šárkou, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
13 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 Kč poplatky
ID nabídky65055
AdresaNad Šárkou, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha66 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter