Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m²), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m2), ulice Pískařská, Modřany, sklep, komora

Nezařízený byt k pronájmu 2+kk (69m²) se nachází ve třetím patře cihlové budovy s výtahem v ulici Pískařská, Praha 4, Modřany. V kuchyni je lednice, mrazák, sklokeramická deska, myčka. V koupelně je vana, pračka, toaleta v oddělené místnosti. K bytu patří sklep a komora na patře. Topení ústřední. Možnost internetu a kabelové televize. Občanská vybavenost – restaurace, sportovní areál a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici tramvají. Dům se nachází kousek od řeky Vltavy, kde se nachází minigolf, tenis, cyklostezka a další.

50.013255
14.400941
Pískařská, Praha 4 - Modřany, Czech Republic
Cena
11 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4000 Kč poplatky
ID nabídky65047
AdresaPískařská, Praha 4 - Modřany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha69,30 m²
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter